Atsiliepimai

Klientai apie „Laipą“ sako:

  • „Tėvų name, kuriame gyvenome prieš tai, patogiais laiptais niekas nepasirūpino, todėl kiekvieną dieną turėdavome vargti, jais lipdami ar nulipdami. Statydami savo namą, nusprendėme – laiptai bus ta namo interjero dalis, kuriai skirsime tikrai daug dėmesio. Juk laiptais naudojamės kasdien! Pasitarę su meistrais, laiptus užsisakėme „Laipoje“. Ir neapsirikome, nes šie laiptai – kažkas fantastiško... Tai patys patogiausi laiptai, sunku nusakyti žodžiais, bet tai akivaizdu jais lipant. Kartais juokaujame, kad tai laiptai į dangų.“ (Monika iš Kauno)

  • „Labai norėjau, kad laiptai būtų ne tik patogūs, bet ir saugūs – mes auginame mažą dukrytę, be to, dažnai vieši mano mama, kuri skundžiasi kojų skausmu... Svečių miegamieji – antrame aukšte, todėl labai svarbu, kad užlipti ir nulipti laiptais būtų ypač patogu, nekiltų pavojus paslysti ar užsigauti. Galiu garantuoti, kad patogesnių laiptų, nei tų, kuriuos pagamino „Laipa“, neturi niekas. Na, nebent kiti „Laipos“ klientai...“ (Dalia iš Vilniaus)

  • „Super meistrai. Labai preciziškai ir kokybiškai atliktas darbas.“ (Edgaras iš Kauno)

  • „Operatyvus, geras ir kokybiškas darbas – per dvi dienas laiptai buvo įrengti, nes montavimui buvo atvežti jau pagaminti laiptai. Džiaugiuosi, kad pavyko išvengti savaites trunkančio chaoso namuose.“ (Laura iš Kauno)